שם הכותב: תאריך: 24 נובמבר 2013

בתחילת השבוע נערך אירוע ה Colman Park במסגרת תכנית החממה והמאיץ של מרכז היזמות במכללה למינהל. היזמים הצעירים והנרגשים זכו להציג בקצרה את הרעיונות שהם פיתחו, ובפעם הראשונה מול המנטורים אשר ילוו אותם לאורך השנה, ויתרמו להם מניסיונם העשיר ומהידע הרב שהם צברו לאורך שנות פעילותם.

הרעיונות שהוצגו מבריקים ויצירתיים, הפיטצ'ים היו מוצלחים, והמתח הורגש באוויר. בהחלט חוויה מעוררת השראה.

 

קצת על המיזמים –

OnBoard

רוצה לשים את מאמן ספורט הכדור במרכז ולעזור לו להיות אדון לגורלו בעזרת הצגת כלי טכנולוגי חדש, שאמור לסייע לו. הסיוע יתקבל בשתי דרכים מרכזיות: הראשונה, עזרה בשיפור ביצוע המשימות בשגרה בנוסף לממשק והתקשורת עם אנשי הקשר המרכזיים של המאמן, ואילו השנייה, עזרה בתכנון המשחק, שימוש בתכנון הנ"ל בזמן אמת ולבסוף קבלת משוב על התפקוד של המאמן לאחר מכן על מנת ללמוד מטעויות ולהשתפר.

Sander

אמהות רבות בארץ ובעולם מוצאות עצמן מאלתרות פתרונות לניקיון החול בנעליים שמביאים ילדיהן בגילאי גן ויסודי. מטרתנו היא לתת מענה ייעודי בדיוק לבעיה הזו, ולכן אנו עובדים במרץ על פיתוחו של Sander – the original sand vacuum cleaner – שואב חול קטן, נייד, עוצמתי, ידידותי ובטיחותי לילדים ומתאים בדיוק לנעלים הקטנות שלהם.

FTVision

בהתייחס לאפשרויות המצומצמות שלנו לבצע רכישות אופנה ברחבי העולם למרות כרטיס הטיסה שלנו לכל מקום (האינטרנט), עדיין אנו נזהרים ומחפשים אלטרנטיבות מתאימות יותר המעניקות גם "כיסוי לגוף" וגם "שקט נפשי", אנו עושים זאת ע"י בזבוז זמן יקר מחיינו תוך כדי סיבובים בקניון בו מציעים לנו כמעט כולם את אותם הפריטים. משעמם לא?? אז אנחנו חשבנו עליכם סטודנטים יקרים שחייבים להישאר במסגרת קירות החדר וללמוד, לכן האמהות שצריכות לאסוף את הילדים מהחוגים, ולגברים שעסוקים מידי בשביל להגיע לקניון.
ברצוננו להציע לכולכם חווית קניה מוצלחת ותוך שימוש בטכנולוגיות האחרונות של הדמיית תלת ממד נשלב כל אדם בקולקציה האחרונה של מיטב המעצבים, כך שבפעם הבאה שתזמינו באינטרנט תהיו בטוחים שמה שרציתם זה בדיוק מה שתקבלו. 

Lightico

מציע פתרון תוכנה מתקדם לאיחוד וסנכרון אפיקי השירות השונים בין ארגונים והלקוח. הפתרון מחליף את צורת התקשורת הנהוגה כיום שבה התקשורת מול הלקוח מנוהלת במספר אפיקים שונים כגון אתר האינטרנט, מייל פקס טלפון ועוד, בערוץ אינטראקטיבי, רציף ובזמן אמת.

HarBest

פונה לשוק האגריטק, חקלאות חכמה, ופועל להציע מגוון כלים טכנולוגיים וארגונומיים שישפרו משמעותית את אופן ביצוע קטיף ההדרים.

באמצעות הכלים של HarBest חקלאים ופרדסנים בכל העולם יוכלו לייעל את תהליך הקטיף, להפיק יותר מכל פועל, לצמצם פגיעות בפרי ולהגדיל הכנסותיהם כך שיהיו פנויים לדאוג שנקבל את הפירות הטעימים ביותר במחיר הטוב ביותר.

MediMap

אחת ההחלטות המורכבות ביותר שצריך אדם לקחת היא "מה לעשות כאשר נכנסתי לתהליך רפואי?"

אנו עוסקים בבניית פלטפורמה שתאפשר לכל אדם לייצר מפת דרכים ויזואלית ופשוטה לצורך התמודדות טובה יותר עם המחלה שלו או של קרוביו. המפה מתבססת על חוכמת ההמונים ונתונים סטטיסטיים. ניתן להיעזר במפה כדי לקבל תמונה ויזואלית ממוקדת של הדרכים האפשריות להתמודדות עם המחלה לאור מה שעשו חולים אחרים בערוצים השונים בהם פעלו (רפואיים, רגשיים, רפואה אלטרנטיבית, גופי סיוע ותמיכה, והתמודדות עם בירוקרטיה וכיו"צ).

Connection

Keep in touch. Stay Connected!""

"אנו יוצרים מהפכה בצורה בה אנחנו משתפים ומנהלים את אנשי הקשר שלנו ממעמד החלפת הפרטים ועד להיותם זמינים במערכת הארגונית ובממשקים המלווים אותנו ביומיום. עם המערכת שלנו לא תהייה עוד תלות בכרטיס נייר לצורך שמירה על קשר מעכשיו נהייה מחוברים."

Nfuse

שקית שתיה חד פעמית מתכלה

הסוף לניקיונות ולבקטריות בשקיות השתיה הרב פעמיות. מהיום קונים שישית nfuse מחברים לצינור השתיה ויוצאים לדרך, מסיימים וממחזרים. קל מהיר וזול.

 

InPitta

רשת פאסט פוד אמריקאית המבוססת על הפיתה. הפיתה תופסת תאוצה בעולם בכלל ובארה"ב בפרט. InPitta מציעה איכות, שירות, בריאות, קיימות ופיתות- הכל ברשת אחת