שם הכותב: תאריך: 28 יולי 2013

סטודנטים במחלקה לאסטרטגיה ויזמות ילוו מיזמים שנבחרו להשתתף במחזור השלישי של המאיץ של מייקרוסופט !

זהו המחזור השני ברציפות בו סטודנטים מהמחלקה לוקחים חלק בליווי מיזמים המונבטים במאיץ של מייקרוסופט בתהליך בן 4 חודשים עמוסים, במסגרתם מלווים המיזמים הן באפיקים טכנולוגיים ועיצוביים והן באפיקים עסקיים יותר כמו פיתוח עסקי, יישום מודל הכנסות מבוסס, ביצוע מחקרי שוק, הבנת הצרכן והצורך ועוד.

התהליך אותו עוברים הסטודנטים הינו תהליך פרקטי התורם רבות לשני הצצדים – הסטודנטים, נחשפים לעולם היזמות ולתהליכים הפרקטיים של הקמת מיזם בתקופה קצרה אך עמוסה ועוברים יחד עם היזמים את תהליך אפיון המוצר\השירות, פיתוח, קבלת פידבקים מהמשתמשים ובעלי עניין, הפקת מסקנות ובחינת אפיקים עסקיים שונים, כל זאת תחת המעטפת של מייקרוסופט, וסיוע של צוות אקדמי רחב, אשר שניהם יחד, חושפים את הסטודנטים לרשת קשרים ענפה, לכלים ייחודיים ולתהליך מפרה מאין כמותו.

המיזמים, נהנים מחשיפה לידע, כלים וזמינות למחקר וחומרים אקדמיים-פרקטיים אליהם הם מקבלים גישה באמצעות הסטודנטים בתכנית ה MBA . יתרה מכך, נהנים היזמים מגורם נוסף, ביקורתי, חוקר וחושב המלווה אותם ותורם להתפתחות העסקית של המיזם.

הפרוייקט הינו פרוייקט ייחודי אשר יזמה ד"ר דפנה קריב, מנהל המחלקה לאסטרטגיה ויזמות, והינו חלק משיתוף הפעולה הפורה בין המחלקה ומייקרוסופט, הבא לידי ביטוי במספר פרויקטים ופעילויות לאורך השנה ובמסגרות השונות של המחלקה.

במהלך התקופה, נתמכים הסטודנטים ע"י ד"ר דפנה קריב, ובוגר נוסף של המחלקה לאסטרטגיה ויזמות, מר. תומר ארצי, המלווה את הפרויקט זה המחזור השני, ונפגשים מידי שבוע למפגשי הכוונה, הכנה וחשיבה.

גם אתם מתעניינים בליווי מיזמים? – זוהי ההזדמנות להכריז על פתיחתו של פרויקט חדש – פרויקט KST להקניית מיומנויות וכלים לקידום תהליכי יזמות – הכנסו לפרטים נוספים.

אנו מאחלים הצלחה רבה לסטודנטים המשתתפים בפרויקט, ולמיזמים אותם הם מלווים ! :)

בשבועות הקרובים נסקור את חוויותיהם של הסטודנטים המשתתפים בפרויקט בסדרת פוסטים בנושא, ממליצים לעקוב….

שייך לנושאים: כללי