שם הכותב: תאריך: 29 מאי 2014

ה- Demo Day אמנם מאחורינו, אבל ההתרגשות עדין בשיאה והמיזמים שלנו מבינים כי ה- push הגדול עוד לפניהם..

 

demo day 2014 - "עפים" על כנפי הדמיון והיצירתיות איור: אורי רוזוביץ

demo day 2014 – "עפים" על כנפי הדמיון והיצירתיות
איור: אורי רוזוביץ

תפסנו לשיחה את ויק נחום מ- Live Review על האירוע, ועל מה שמצפה להם בהמשך הדרך- תזכרו את השם..

יום האירוע:
25.5.14, 16:30, עוד פעם אחת, עוד פעם אחרונה, בואו ניתן את הכל, בואו נתגאה במה שיצרנו בשנה החולפת ונשחק אותה כמו שרק אנחנו יודעים.
רגילים לראות אותנו בתור ה-One Direction, אבל היום הגענו Men In Black.

היום באנו לכבוש את כל מי שהגיע לאירוע ולגרום לו לרצות יותר, לרצות לראות מי אלו החבורה בשחור שכל כך מסקרנת כאן את כולם.

האנשים מתחילים לזרום. אחד ועוד אחד, וכולנו מספרים על המיזם, ואנשים מתאספים.. ועוד אחד מגיע לשמוע, והוא רוצה את הכל, מהתחלה, מה אנחנו ומי אנחנו..
ההתרגשות בשיאה, אנשים באמת אוהבים אותנו, אנשים באמת מתלהבים מהרעיון..
והופ, לא הספקנו לספור עד שלוש והגיע הזמן להרים את הכיסאות, ולחשוב על ההמשך שלנו, על איך עכשיו, בלי הדחיפה השבועית אבל עם הרבה דחיפה בלב מצד הצוות אנחנו ממשיכים קדימה למטרה שהצבנו עבורנו בתחילת התהליך הזה.
קיבלנו המון פידבקים ואנשי קשר להיעזר בהם, אם זה לגבי שותף טכנולוגי ובין אם זה מישהו שיהיה שמח להשקיע.

 

_______________________________________________________________________________________________________

גם טל ברמן, מ-  OnBoard  מספר על האירוע ועל הבייביסיטר שאוטוטו.. נגמר ויוצאים לעולם האמיתי

החוויה של אירוע הסיום הייתה כמטפורה סוג של הגעה לפסגת ההר עליו התחלנו לטפס אי שם בחודש אוקטובר, באותו לילה לבן מכונן ברמת החייל אצל אינון.

מדהים מה הצלחנו להשיג בתווך ולאן התקדמנו. איך רעיונות, שעלו שם בכוך הקטן של חדר 218 בבניין מנהל עסקים, קודם להקמתו של מרכז היזמות המהמם, הפכו מזחל קטן ולועס עלי עץ תות לפרפרים מרהיבים ויפהפיים.

אם להסתכל על החוויה מפן אגואיסטי (מותר לפעמים, לא?), אזי רצינו מעבר לקידום הסטארט-אפ שלנו מחד או לזכות באחד מהמקומות הראשונים, דהיינו להציג את הרעיון שלנו בפני הקהל הרחב באודיטוריום, מאידך, קצת לטפח את האגו. לקבל מחמאות וכרטיסי ביקור, לשמוע מתעניינים, לחוש שהקהל הרחב מבין מה אנחנו רוצים לעשות ולמה וכדומה.

אנחנו ב-OnBoard, מאוד רצינו להעביר את החוויה שלנו לקהל לאו דווקא בצורה וירטואלית אלא גם בצורה חזיתית. התלבשנו כמו מאמני ספורט עם כדורים כמובן, שאגב נמסרו לאורחים (כדי לתפוס את תשומת ליבם) ומפה אני חייב להביע התפעלות לגבי היכולות המוטוריות הנהדרות שהם הפגינו. משרוקיות, שהטרידו לא רק את העוברים והשבים אלא גם את חברינו בדוכנים ליד. שעוני עצר והחשוב מכל, צלחת האליפות, בה זכתה קבוצתו של לי-און ישראלי, מכבי ת"א בכדוריד, שבוע וחצי קודם לאירוע.

העובדה שנבחרנו לבסוף ועלינו להציג את הפרויקט שלנו על הבמה, מראה מצד אחד שהדרך שעברנו הייתה בכיוון מתמיד מעלה מעלה ואילו מצד שני כנראה ההתבלטות שלנו באירוע סיפקה את התוצאה הרצויה. אי לכך ובהזדמנות זאת אנו מודים לכל האורחים שהצביעו בעבורנו. היה כיף… אולם עכשיו מתחיל לו העולם האמיתי של היזמות דה פקטו. אין את הבייביסיטר של דפנה ורויטל או המנטור שלנו יורם הלוי, ויחד עם זאת אחרי האירוע המוצלח מבחינתנו, אנו בהחלט מרגישים מספיק בטוחים שהשמיים הם הגבול.

לתמונות מהאירוע לחצו כאן>> http://on.fb.me/1kNKbYd

רוצים להכיר את המיזמים שלנו ולעקוב אחר ההתפתחות שלהם?

עקבו אחר עמוד הפייסבוק של מרכז היזמות בכתובת >> http://on.fb.me/1s65Smr